poniedziałek, 12 listopada 2012

Wyróżnienie - Liebster Blog

Witajcie :)
Otrzymałam wyróżnienie Liebster Blog również od bunialook :)
Pięknie dziękuję za wyróżnienie. Zasady, moje wyróżnienia jak i pytania podawałam już przy okazji poprzedniego wyróżnienia, więc drugi raz tego nie robię, odsyłam do poprzedniej notatki tutaj.

  
Pytania od bunialook i moje odpowiedzi:
1. Podkreślone oczy czy usta?
Ponieważ mam awersję do wszelkich szminek i błyszczyków i przeważnie używam tylko pomadek ochronnych, zdecydowanie skupiam się na ustach :)

2.Ważniejsze włosy czy paznokcie?
Na pewno włosami zajmuję się częściej. Jestem leniwiec i najczęściej paznokci nie chce mi się malować ani nic specjalnego z nimi robić. Więc włosy.

3.Nie wyszłabym z domu bez...
Kluczy.

4.Lato czy zima?
To trudne pytanie, bo najbardziej lubię wiosnę, gdy cały świat budzi się do życia, a zieleń jest taka soczysta, oraz jesień za jej piękne kolory. Ale zarówno lato jak i zima mają swój niezaprzeczalny urok. Nie potrafię wybrać jednego.

5.Jeden drogi kosmetyk czy parę tańszych?
Generalnie należę do osób oszczędnych, staram się nie wydawać pieniędzy bez potrzeby, na zbędne kosmetyki czy też takie, które mogę kupić w dużo niższej cenie, więc zdecydowanie kilka tańszych niż jeden drogi :)

6.Denko czy ulubieńcy?
Najczęściej nie robię ani jednego ani drugiego, łatwiej mi jednak zabrać się za ulubieńców, bo ciężko mi idzie denkowanie produktów :(

7.Dlaczego bloggujesz?
Bo od zawsze lubiłam pisać, kosmetyki są również moją pasją, połączyłam zatem dwie ulubione czynności w jedną i zaczęłam prowadzić bloga :) Robię to głównie dla siebie, jednak miło mi, że mam coraz więcej obserwatorów, którzy zaglądają i czytają moje wypociny, zwłaszcza, jeśli są one przydatne :)

8.Co lubisz w prowadzeniu bloga a czego nie znosisz?
Dzięki blogowi 'poznałam' wirtualnie wiele wspaniałych osób, mających pasję i wspólne zainteresowania. Mogę też wyrażać swoje opinie, oceniać kosmetyki pod kątem przydatności czy skuteczności i pisać o tym.
A czego nie lubię? Na razie chyba nie ma takiej rzeczy. Może tylko to, że jednak blogowanie zajmuje sporo czasu :)

9.Wydawać czy zbierać?
Lubię wydawać, a oszczędzanie zawsze idzie mi dość kiepsko, jednak potrafię jeśli trzeba zacisnąć pasa i odłożyć na jakiś konkretny cel :)

10.Czego brakuje w Twojej kosmetyczce?
Porządku ;) A tak serio, to pewnie niczego, bo w zasadzie wszystko mam :) Są jednak kosmetyki o których marzę, a na które z różnych względów nie mogę sobie pozwolić. Na pewno należy do nich Ziemia Egipska oraz Revitalash.

11. Jaki jest Twój blog?
Taki jak ja. Konkretny, poukładany choć czasem trochę chaotyczny i bałaganiarski ;) Myślę, że jest to klasyczny blog pokazujący opinie o kosmetykach z odrobiną prywaty od czasu do czasu :)

4 komentarze:

 1. Ja też najbardziej lubię wiosnę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też wydaję ;)Ze zbieraniem to różnie bywa , przecież to tylko pieniądze ;)
  Coffe♥


  stylofefashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ja z kolei dużo częściej zajmuję się paznokciami niż włosami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kolejnej nominacji:)

  OdpowiedzUsuń