czwartek, 3 stycznia 2013

Akcja Chwyć Jabłuszko - Fiore

Przeglądając jak zwykle Wasze blogi natknęłam się na ciekawą akcję u jednej z blogowych koleżanek - Małgoś Qa (klik), mianowicie Akcję Chwyć Jabłuszko (klik).Ponieważ u mnie podobna akcja 'Chudnę powoli, ale zdrowo' chętnie obydwie połączę i przystąpię do zabawy.

A o co chodzi?
1) Zostań obserwatorem inicjatorki akcji Małgoś Qa (klik), w komentarzu o tym napisz i podaj e-mail. Inicjatorka również zostanie Twoją obserwatorką. Dzięki temu będziecie na bieżąco ze swoimi sukcesami, będziecie mogły się wspierać.

2) Celem akcji jest nie tylko schudnięcie.
Jeśli uważasz, że jest Ciebie za mało, przystąp również- wiele jest kobiet, które chcą przytyć, a nie wiedzą jak- być może znajdziesz bratnią duszę, osobę z która wymienisz się doświadczeniami. Celem nie jest również WYŁĄCZNIE zmiana swoich rozmiarów. Chodzi o to by zadbać o ciało, figurę i zdrowy styl życia.

3) Przystępując do akcji zobowiązujesz się do zamieszczenia jakiejkolwiek informacji na swoim blogu o tym, że taka istnieje. Nieważne czy to banner czy osobna notatka. I nie chodzi o reklamę- chcę po prostu by było nas jak najwięcej bo jak to się mówi "w kupie" raźniej !!!

4) Zanotuj swoją wagę oraz wymiary na dzień rozpoczęcia akcji. Nie musisz ich ujawniać, ale zrób zdjęcie tej karteczki, udokumentuj jakoś jej prawdziwość. Jeśli osiągniesz wymarzony wynik, być może odważysz się pochwalić wszystkim swoim sukcesem i pokażesz ile ważyłaś przed.

5) Co tydzień w poniedziałek piszemy na blogu posta z bannerkiem akcji i opisujemy swój tydzień pod kątem diety, ćwiczeń i innych podjętych działań. Piszemy o osiągniętych przez ten tydzień sukcesach, o porażkach, wątpliwościach i obserwacjach.
Postaraj się to robić skrupulatnie ! Skorzystasz na tym zarówno Ty, ucząc się systematyczności i uczciwości wobec siebie, skorzystają z tego też inni, być może odkrywając w Twoim dzienniczku siebie, odnajdując być może klucz do sukcesu.

6) Nie chcę by do akcji przystępowały zwolenniczki niezdrowego odchudzania. Nie bez powodu akcja nazywa się CHWYĆ JABŁUSZKO, a nie np wypij szklankę wody. Chce propagować bowiem zdrowy tryb życia połączony z uprawianiem sportu, rozsądne podejście do zmiany wagi i zdrowe podejście do siebie. Nie chodzi tylko o to by schudnąć, ale również o to by poprawić wygląd cery, kondycję skóry oraz kondycję swoją.

7) Akcja trwa do 31. maja 2013 r . Myślę, że to doskonały czas na to by wiele w sobie zmienić.
A 1 czerwca 2013 r wszystkie dzielimy się swoimi wrażeniami, a całą akcję uwieńczę jakimś fajnym rozdaniem dla uczestniczek.

Po więcej szczegółów odsyłam na bloga inicjatorki (klik).
Zachęcam do udziału, bo w kupie siła ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz